Пам’ятаємо!

Дата: 16.02.2024 14:00

17 лютого 2015 року не стало Анатолія Івановича Шумило (позивний "Змій"). Анатолій Шумило народився 2 квітня 1977 року у с. Новомихайлівському Вільнянського району Запорізької області у багатодітній родині. Навчався у ЗОШ І-ІІІ ступенів, мав професійно-технічну освіту. У 1995-1996 роках проходив військову службу у Збройних Силах України.   Проживав у с. Новомихайлівське Вільнянського району. З жовтня 1996 року і до часу мобілізації працював слюсарем, трактористом-машиністом екскаватора в КП «Водоканал» м. Вільнянськ.
         Анатолія Шумила призвано згідно мобілізації 28 серпня 2014 року у військову частину 4533 міста  Кропивницького. Після призову служив розвідником-кулеметником у 57-й окремій мотопіхотній бригаді. Воював під ст. Дебальцеве. Загинув 17 лютого 2015 року - отримав поранення несумісні з життям у бою поблизу с. Чорнухине Попаснянського району Луганської області. Прощання з О. Шумило сталося 5 березня 2015 року в районному будинку культури, а поховали його на сільському цвинтарі у с.Новомихайлівське (колишній Вільнянський район).

Нагороди

Указом Президента України від 15.05.2015 року № 270/2015 за особливу мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державний суверенітет та територіальну цілісність України, вірність військовій присязі О. І. Шумило нагороджений орденом «За мужність». 27 листопада 2017 року А. І. Шумило нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня (посмертно).