Навчання з питань пожежогасіння та рятувальних робіт у багатоповерхівках

Дата: 20.02.2024 14:30

Пожежі представляють особливу небезпеку для житлового сектора. Багатоквартирні будинки вважаються зоною підвищеної небезпеки через те, що пожежа легко може перекинутися до сусідніх помешкань. Неякісні ремонтні матеріали виділяють отруйні пари внаслідок перегріву і плавлення. Звідси високий ризик отруєння їдким димом. Щоб захистити мешканців від вогняної стихії необхідно дотримуватись вимог пожежної безпеки в багатоквартирних житлових будинках.
           Фахівці 18 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели навчання з питань пожежогасіння та рятувальних робіт жителів 9-ти поверхівки у Вільнянській МТГ з використанням пожежної драбини. Використовувалися така техніка: автовишка  із Запоріжжя  та 2 пожежні автомобілі Вільнянську. За допомогою такої техніки можна рятувати людей та ліквідовувати пожежі у багатоповерхівках, що й наглядно продемонстрували фахівці 18 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області та розповіли про правила пожежної безпеки для будинків підвищеної поверховості.