Засідання комісії з питання надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Дата: 29.02.2024 15:34

Сьогодні відбулося засідання комісії з питання надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб , які перемістилися у період воєнного стану на територію Вільнянської міської територіальної громади. На засіданні були розглянуті результаты перевірки факту проживання внутрішньо переміщених осіб та достовірності відомостей, які подаються власниками домогосподарств, для надання компенсації за проживання внутрішньо переміщених осіб на території вільнянської МТГ. Всі виявлені правопорушення будуть передані до Національної поліції України для перевірки, під час якої виплати компенсацій власникам житла будуть припинені.