Засідання постійної комісії  з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього середовища

Дата: 01.03.2024 09:46

29 лютого 2024 року відбулося засідання постійної комісії  з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього середовища, на якому розглянуто 33 питання регулювання земельних відносин щодо безоплатної приватизації земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, власниками житлових будинків, оренди та продажу земельних ділянок комунальної власності, оформлення за Вільнянською міською радою права комунальної власності на земельні ділянки, звільнення виправних колоній від сплати земельного податку в 2024 році, стану виконання рішень сесій Вільнянської міської ради восьмого скликання та протокольних доручень, контроль за виконанням яких покладено на постійну комісію з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього середовища, тощо.
        Були розглянуті земельні питання, членами комісії внесені пропозиції до проєктів рішень, які будуть враховані на черговому засіданні сесії Вільнянської міської ради.