Відкрите обговорення щодо розвитку наявної системи стратегічного планування на місцевому рівні

Дата: 01.03.2024 10:21

29 лютого 2024 року Мінінфраструктури за підтримки ініціативи «Інклюзивне відновлення за лідерства громад» проекту SURGe організовав відкрите обговорення ключових проблем та запитів від органів місцевого  самоврядування щодо розвитку наявної системи стратегічного планування на місцевому рівні. В обговоренні взяли участь представники Вільнянської міської ради: секретар міської ради Світлана Шраменко, начальник фінансового відділу Ольга Бєлая, заступник начальника фінансового відділу Тетяна Зуб та начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Ірина Кондрашова.
         Серед основних питань було обговорено: синхронізацію у стратегічних документах інструментів розвитку та відновлення; визначення статусу Державної стратегії регіонального розвитку, Регіональної стратегії розвитку та Стратегії розвитку територіальної  громади у системі стратегічного планування; узгодження між собою підстав розробки та застосування на місцевому рівні місцевих цільових програм, програм соціального та економічного розвитку та місцевих програм розвитку; обов’язкове врахування європейських стандартів та майбутніх зобов’язань України в межах вступу України в Європейський союз. Стратегічне планування на місцевому рівні запроваджене та триває, тому навчання з цих питань є  змістовним та корисним.