Корисна зустріч з МНО “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту”

Дата: 04.03.2024 14:39

4 березня у Вільнянській міській раді проведено зустріч фахівців з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, поліцейських офіцерів громади з представниками міжнародної неурядової організації “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту”. Було обговорення потенційних напрямків співпраці у сфері грантів. Фахівчиня Мар’яна Барчук-Галик наголосила, що CIVIC працює в Україні з 2016 року з метою підвищення захисту цивільних осіб під час воєнних дій. Задля досягнення цієї мети, CIVIC реалізує програми та надає експертну підтримку Уряду, органам державної влади та місцевого самоврядування, а також структурам військово-цивільного співробітництва України щодо розробки та впровадження практичних рішень спрямованих на посилення захисту цивільного населення.  Специфіка роботи CIVIC спрямована на підвищення рівня цивільного захисту громад, їхньої опірності та готовності ефективно діяти під час військових дій. Саме тому ми зорієнтовані на роботу в громадах не у формі гуманітарної допомоги чи надання коштів на відбудову, а передовсім на залучення активних представників громади з різних сфер до створення платформи для безпекової співпраці, проведення тренінгів, покращення військово-цивільного співробітництва й підтримки локальних проектів щодо захисту цивільного населення, які матимуть можливість взяти участь у грантовому конкурсі CIVIC.

Така робота планується міжнародною організацією впродовж 2024-2025 років з місцевим населенням та органами влади з метою покращення захисту цивільного населення в умовах повномасштабної війни.