ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ТА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ МІСЦЕВОГО РІВНЯ

Дата: 05.03.2024 11:01

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (далі - Порядок № 555), Вільнянської міської радою проводяться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації –  Про виконання робіт з оновлення генерального плану міста Вільнянська та виконання плану зонування території міста Вільнянська Вільнянського району Запорізької області  (далі - містобудівна документація) та звіту про її стратегічну екологічну оцінку (далі - звіт про СЕО).

Замовник: Вільнянська міська рада.

Розробник: ФО-П Прудка І.А..

Підстава розроблення:  рішення Вільнянської міської ради вд 31.10.2017 №3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2016 №26 «Про виконання робіт з оновлення генерального плану міста Вільнянська та виконання плану зонування території міста Вільнянська Вільнянського району Запорізької області»

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим підписом, юридичними особами – із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 05 березня 2024 року по 25 березня 2024 року (включно) Вільнянської міської ради відповідно до Порядку № 555:

- поштою на адресу: вулиця Бочарова, 4, м. Вільнянськ Запорізького району Запорізької області; 70002

- в електронному вигляді: на електронну адресу:  vogoso@ukr.net

Контактна особа – Кондрашова Ірина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури виконавчого комітету Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області, телефон – (06143) 40999.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації та звіту про його СЕО відбудуться 29.03.2024 року о 9:00 годині в приміщенні Вільнянської міської  ради за адресою: вулиця Бочарова, 4, місто Вільнянськ Запорізького району Запорізької області.

Інформація про результати проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів до проєкту містобудівної документації буде розміщена на офіційному веб-сайті https://vilnyanska-gromada.gov.ua/main/ Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області.