Невідомі спаплюжили могилу захисника - обсипали землею та вкрали прапор

Дата: 05.03.2024 14:17

На Вільнянському кладовищі вже втретє крадуть український прапор у нашого захисника Івана Куракіна та пошкоджують пам’ятник. З фото видно акт вандалізму, тому попереджаємо правопорушників, що справа взята на особливий контроль, а у разі повторної крадіжки прапору та пошкодження могили захисника, винних осіб буде притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності відповідно до вимог чинного законодавства.

За законом, такі дії, як наруга над могилою чи іншим місцем поховання, підпадають під кримінальну відповідальність і винний у таких діяннях, якщо він буде встановлений та його вина буде доведена, може бути покараний — сплатою чималого штрафу чи навіть позбавленням волі до трьох років.