ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Дата: 05.03.2024 15:53

5 березня 2024 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вільнянської міської ради, під керівництвом Світлани Шраменко, секретаря Вільнянської міської ради.
      У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей, представники відділів та комунальних закладів освіти виконавчого комітету Вільнянської міської ради. На засіданні комісії розглядались питання щодо участі батьків у вихованні дітей, захисту майнових прав дітей та питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів стосовно 16 дітей громади.
      У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли у поточному році. Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
       Члени комісії, вивчивши матеріали справ, заслухавши заявників, прийняли відповідні рішення.