9 березня - 210 років від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2024 10:00

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко, який з вогнем у душі захищав свободу і незалежність батьківщини, честь і гідність народу. Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу. Золотими літерами вписано ім'я славетного Кобзаря в історію вітчизняної та світової культури. Тарас Шевченко – національний символ українського народу, який пробудив українську душу, утвердив духовні основи нації для боротьби проти поневолення російською імперією. Його життєвий шлях і творчість надихають мільйони українців на боротьбу за правду, свободу та майбутнє України!

Минає 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне… Шануймо та вшановуймо!

«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!»