Безкоштовні консультації юристом БФ «Схід-SOS»

Дата: 12.03.2024 11:26

12 березня 2024 року о 09:00 за адресою: м.Вільнянськ, вул.Бочарова, 4 (2-й поверх) юристом благодійного фонду «Схід-SOS» безкоштовно надавалась кваліфікована правова допомога з наступних питань:  отримання або відновлення документів, що підтверджують право власності, фіксація пошкодженого або зруйнованого внаслідок війни житла в межах програми еВідновлення, отримання компенсації за пошкоджене або зруйноване житло, розв’язанні труднощів із житлово-комунальними послугами, стягнення орендної плати за землю та/або розірвання договору оренди через систематичну несплату орендної плати,  отримання спадщини, нарахування штрафу та пені за кредитними зобов’язаннями, отримання довідки ВПО, щомісячна допомога на проживання, компенсація витрат на житлово-комунальні послуги власникам житла за тимчасове розміщення ВПО , призначення соціальних виплат, зокрема й пенсій, трудові відносини (звільнення, невидача трудової книжки, затримання зарплати, облік та допомога по безробіттю в центрі занятості тощо), отримання свідоцтва про народження/смерть державного зразка, зокрема й щодо випадків, що настали на тимчасово окупованій території, отримання/відновлення паспорта та інших документів, правила перетину державного кордону. Усі послуги надавалися безкоштовно.

БФ «Схід-SOS» завжди підтримує Вільнянську МТГ у складні часи війни, працюємо та наближаємо Перемогу разом!