Шведський роєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

Дата: 15.03.2024 13:54

15 березня у Вільнянській міській раді відбулась зустріч шведських партнерів з керівництвом Вільнянської міської ради щодо поліпшення та доступності надання адмінпослуг у центрі надання адміністративних послуг. Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є шведсько-українським проєктом для України з підтримки реформи децентралізації. Його мета – посилити потенціал місцевих органів влади надавати послуги на благо жителів України. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАП, покращенні доступу мешканців до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад. Партнери пропонують вдосконалення відділів ЦНАП, збільшення кількості та підвищенні якості послуг, навчання персоналу ЦНАП, щоб вони могли ефективніше надавати послуги мешканцям громад. Проєкт фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується SALAR International AB - дочірньою компанією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR). Вдосконалюємося та наближаємо Перемогу разом.