ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 18.03.2024 15:18

18 березня відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вільнянської міської ради. Протягом засідання комісія розглянула питання про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП – «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»
     Було розглянуто 4 справи про правопорушення. На усіх правопорушників накладені штрафні санкції згідно порушення Ст. 156. Термін сплати штрафу згідно з законодавством України - 10 днів.
     Комісія розглядає адміністративні справи здебільшого пов’язані з порушенням правил благоустрою територій громади, справи про адмінправопорушення щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, вчинені мешканцями Вільнянської міської територіальної громади.