Комісії працюють

Дата: 18.03.2024 16:34

Починаючи з 14 по 18 березня відбулися засідання постійних комісій Вільнянської міської ради. Члени комісій заслухали 94 питання, які  винесені на 47 сесію Вільнянської міської ради.  Депутати розглянули підготовлені до сесії документи, внесли свої пропозиції та зауваження до даних питань. З основних питань, що були розглянуті такі:  про звіт міського голови про роботу виконавчих органів ради за 2023 рік; звіти щодо виконання медичних програм за 2023 рік; про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 2023 рік; про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України, Державної Прикордонної служби України, Національної гвардії України, ТЦК та СП, правоохоронних органів, ДСНС та підрозділів територіальної оборони на 2024 рік  та інші не менш важливі питання.
      Були внесені пропозиції щодо включення деяких питань до пакетного голосування. Комісії працювали навіть під час повітряних тривог. Всі питання вивчені та розглянуті.