Гуманітарна допомога від Благодійного фонду "Їжа життя Дніпро"

Дата: 19.03.2024 15:01

У такий складний для нашої країни багато різних людей об'єднались під однією ідеєю допомагати! 19 березня Благодійний фонд "Їжа життя Дніпро" спільно з Вільнянською міською радою видавали продуктові набори таким категоріям: сім’ї, де виховуються діти з інвалідністю до 18 років; сім’ї внутрішньо-переміщених осіб, в яких виховується 2 та більше дітей до 16 років; сім’ї, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації (будинки яких зазнали руйнування). Біля 300 наборів роздали вказаним категоріям. Також волонтери на чолі з керівником фонду Юрієм Варавою роздавали смаколики та узвар, іграшки дітям.
       БФ «Їжа життя Дніпро» готують та роздають гарячі обіди переселенцям, волонтерам, літнім та нужденним людям, хворим і лікарям, захисникам, виїжджають на деокуповані теріторії та везуть їжу, продукти, корм для тварин з самого початку війни. Благодійний фонд “Їжа життя” у Дніпрі працює близько 30-ти років, безкоштовно годує нужденних. До повномасштабної війни з Росією працівники фонду готували на день близько 60 порцій. За два роки війни фонд приготував та роздав 516 тисяч обідів. Працюємо разом, для людей та наближаємо Перемогу. Дякуємо благодійному фонду  "Їжа життя Дніпро" за підтримку громади в складні часи.