Круглий стіл Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького ОЦЗ

Дата: 20.03.2024 10:01

19 березня 2024 року відбулася зустріч у форматі круглого столу, організована Вільнянським відділом Запорізької філії Запорізького ОЦЗ. На цьому заході ми разом з нашими соціальними партнерами від місцевого сервісного центру обласного управління Пенсійного фонду, Вільнянським бюро безоплатної правової допомоги та територіального підрозділу соціального захисту населення обговорили різні аспекти надання соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від військової агресії.
Спільно ми висвітлили питання навчання та професійного розвитку цієї категорії населення, отримання грантів для розвитку власного бізнесу, стимулювання створення нових робочих місць, а також питання працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб, молоді та осіб з інвалідністю.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи, і хто спільно з нами працює над створенням кращого майбутнього для всіх нас.                                                                                                                                                                             Вільнянський відділ Запорізької філії Запорізького ОЦЗ