Весняні канікули у громаді!

Дата: 22.03.2024 15:22

Возможно, это изображение 1 человек и текст

У школах Вільнянської міської територіальної громади розпочалися весняні канікули, які тривають по 1-2 квітня. До занять діти приступлять 2-3 квітня 2024.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

-Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн.

-Перевіряйте, які сайти, соціальні мережі, програми доступні до користування вашою дитиною, переглядайте історії пошуків та зверніть увагу на кількість аккаунтів наявних у гаджеті вашої дитини. Все це заради її ж власної безпеки та вашого спокою!

-Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте їй, що війна триває, нагадайте про правила поведінки під час повітряної тривоги , правила дорожнього руху,про правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми,бродячими тваринами.

-Не дозволяйте відходити далеко від будинку, особливо за межі міста чи села.

-Забороніть ходити до водойм без вас!!! Це небезпечно!

Збережіть життя та

здоров’я ваших дітей!

І нехай ці канікули принесуть лише радість! Миру, щастя та здоров’я вам та вашим родинам!