Перемога наших «Левів» у національних змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 22.03.2024 15:47

Вітаємо і наших учасників Вільнянської МТГ, які беруть участь у національних змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Футбольна команда з м. Вільнянська під назвою “Леви”, де тренером є Володимир Негрей, здобула заслужену перемогу (дивіться результати на фото). Попри воєнний стан, вчителі та тренери не перестають працювати, а завдяки їхній відданості справі у Вільнянській МТГ готують нове покоління професійних спортсменів. Серед хлопців вже є ті, хто вирішив присвятити своє життя футболу та мріє стати частиною збірної України з футболу. Бажаємо позитиву, успіху та подальших перемог нашій команді з Вільнянської МТГ!!! ВІТАЄМО!

#разом_переможемо, #плічопліч, #шкільні_ліги