ПЕРШУ ПОЛОВИНУ ЗМАГАНЬ З ФУТЗАЛУ У ТРЬОХ З ШЕСТИ ГРУП В РАМКАХ ПРОЄКТУ “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ” ЗАВЕРШЕНО

Дата: 25.03.2024 11:24

Дванадцять дитячих команд із Запоріжжя та громад області провели по три гри - вже визначились лідери у групах та кращі гравці. Без жодної поразки пройшли перший цикл матчів “Зубри” із запорізької гімназії №104, “Їжаки” з Козацького ліцею та юні футболісти з вільнянського ліцею “Світоч”.

За словами першого віцепрезидента Асоціації футзалу Запорізької області Бориса Розсохи, всі ігри проходили в запеклій боротьбі, але на майданчику панувала дружня атмосфера.

“Гравці та їхні тренери були щасливі грати в одному з кращих в Україні палацу спорту. Але найважливіше, що ці змагання не лише про спорт. Вони дали дітям можливість знов згуртуватися, стати частиною не тільки своїх команд, а й потужного всеукраїнського руху”, - зазначив Борис Розсоха.

З 1 квітня пройдуть ігри ще у трьох футзальних групах. Після цього визначиться 8 команд, які вийдуть в плей-офф турніру.