Працівниками   Новогупалівської гімназії ВМР було проведено прибирання та озеленення території закладу освіти

Дата: 25.03.2024 13:49

23 березня 2024 року вчителями та працівниками   Новогупалівської гімназії ВМР було проведено прибирання та озеленення території закладу освіти. Було ліквідовано три  сміттєзвалища, розчищено від молодої порослі значну територію, висаджено 5 саджанців сафори японської та висаджено квіти на клумбах.
      Адміністрація закладу висловлює подяку усім вчителям та працівникам гімназії за активну участь, енергію та трудовий ентузіазм, які допомогли зробити подвір'я нашого закладу більш чистим і охайним. Зі словами вдячності  ми звертаємося до родини Чернових Наталії Павлівни та Леоніда Петровича, які не вагаючись, надали транспорт для вивезення сміття!
Ми працюємо на трудовому фронті, таким чином робимо свій внесок у нашу загальну Перемогу!

Вісник старости (Новогупалівка,Козаківське,Якимівське,Аграфенівка)