З Міжнародним днем театру!

Дата: 27.03.2024 10:09

Сьогодні – Міжнародний день театру. Щиро вітаю всіх, чиє життя пов’язане з театральною діяльністю. У нашій Вільнянській МТГ це і театр-студія «БЕМС» (керівник – Світлана Демиденко), і театральний гурток «Браво» (керівник – Тетяна Островська) та театральний колектив "Експресія" (керівник – Юлія Солодовник).  Попри реалії сьогодення ви не опускаєте руки, а продовжуєте творити. Даруєте миті позитиву, створюєте казку для малечі та занурюєте у світ театру та емоцій дорослу публіку.
     Завдяки вам славетні сторінки культури нашої громади збагачуються все новими виставами та театральними мініатюрами.
     Бажаю вам невичерпного творчого натхнення, прекрасних ідей, нових досягнень та яскравих театральних подій.
       І я точно знаю, що ми з вами ще обов'язково зустрінемося - на сцені, на прем'єрах, на фестивалях! Це буде після нашої перемоги, яку ми, безперечно, здобудемо!
      Бажаю вам здоров'я, сил, терпіння та по-справжньому мирного неба над головою! Дякую Вам за те, що гідно і з Перемогами тримаєте свій фронт! Зі святом!

З повагою,
міський голова Наталя Мусієнко