Виставка-конкурс «Знай і люби свій край»

Дата: 27.03.2024 11:44

20 березня 2024 року в Комунальній установі  «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської міської ради відбувся І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і  образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вільнянської міської ради. Участь у виставці взяли три заклади: ліцей «Потенціал» Вільнянської міської ради, Вільнянська гімназія №1 Вільнянської міської ради, комунальний заклад «Центр дитячо-юнацького розвитку та дозвілля ім.В.Гнаровської» Вільнянської міської ради.
Було представлено 15 робіт. У підсумку І місць - 5,  ІІ місць - 3, ІІІ місць - 6. Найкращі роботи учнів та вихованців представляться на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і  образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у місті Запоріжжі. Бажаємо успіхів!