ПОДЯКА ЗА УЧАСТЬ У ВЕСНЯНІЙ ТОЛОЦІ

Дата: 01.04.2024 14:50

Висловлюємо подяку нашим небайдужим мешканцям громади, підприємствам, гостям, які брали участь у весняній толоці, дякуємо за активну громадську позицію і за чисте довкілля. Впевнені, що такі толоки є яскравим відображенням справжньої активності мешканців та бажання якісних змін в рідній громаді. Мешканці допомогли своєю технікою подробити гілля, щира вам подяка.
        Хочеться виразити щирі слова вдячності всім тим людям, які не байдужі до долі нашої громади і вносять посильний внесок в покращення благоустрою, приведення в охайний вигляд місць загального користування, околиць, зон відпочинку. Ціна ошатності нашої Вільнянської міської територіальної громади може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок, як у власній домівці залежить особисто від кожного з нас, від нашої ментальності. Готові до Перемоги! Дякуємо усім, хто долучився!