Вільнянська міська територіальна громада

Полив зелених насаджень

Дата: 03.04.2024 15:46

За сприяння Вільнянської міської ради були висаджені зелені насадження, а 2 квітня на громадських засадах представники громади та її мешканці поливали їх. Висловлюємо подяку у  поливі зелених насаджень на терторії Вільнянської міської територіальної громади: СФГ «Карпенко» (водію машини Вадиму Байдукову); ТОВ «Простор»; бригаді, що працює на громадських засадах від Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького ОЦЗ; мешканцям громади: Сергію Плотнікову, Юрію Євтушенку, Владиславу Плотнікову, Олександру Жиру, Володимиру Лактіонову, Ігорю Бордюг, Андрію Фурдику. Просимо небайдужих громадян за спекотних погодніх умов долучитися до поливу зелених насаджень на своїх територіях, поки вони приймуться, на громадських засадах. Дякуємо за благоустрій нашої громади усім небайдужим!