ПАРЧУТОВ РОМАН ВАЛЕРІЙОВИЧ

Дата: 04.04.2024 08:21

(23.01.1992-28.03.2024)

Парчутов Роман Валерійович народився 23 січня 1992 року у селі Любимівка Вільнянського району Запорізької області. У 2008 році закінчив Любимівську загальноосвітню школу, потім навчався у Вільнянському професійному ліцеї.

Працював Роман у фермерському господарстві "Сенів" трактористом, потім в ТОВ "РУЖ". Останнім місцем роботи був завод "Запоріжсталь".

01 квітня 2022 року Роман добровольцем став до лав Збройних сил України. Служив у 80-й окремій штурмовій бригаді, був танкістом.

Не стало Романа 28 березня 2024 року в м.Костянтинівка Краматорського району Донецької області.

Без батька залишилися діти: Валерія та Матвій, без чоловіка - дружина Анастасія. У Романа залишилися батьки Валерій Георгійович та Олена Вікторівна, брат Вадим.