Пам'ятаємо нашого захисника

Дата: 04.04.2024 08:35

4 квітня 2023 року не стало нашого захисника Олексія Колесника. Олексій Олександрович, 21 серпня 1986 року народження, проходив службу у Збройних силах України з 21 вересня 2005 року по 27 вересня 2006 року. Останнім місцем роботи Олексія був АТ “Запорізький завод феросплавів”. Працював в охороні. Добровольцем пішов на війну 27 лютого 2022 року.
       Олексій Олександрович був призваний за мобілізацією першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області. Прийнятий на військову службу  до військової частини А0340. Цілий рік Олексій захищав Україну, але клята війна підірвала здоров’я захисника Олексія, не стало його 4 квітня.Світла пам'ять, Олексію!