ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ
9 квітня 2024 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вільнянської міської ради, під керівництвом Світлани Шраменко, секретаря Вільнянської міської ради.
У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей, представники відділів та комунальних закладів відділу освіти та культури Вільнянської міської ради, поліцейський офіцер громади та інспектор сектору ювенальної превенції РУП ГУНП в Запорізькій області. На засіданні комісії розглядались питання щодо відібрання дітей без позбавлення батьківьких прав; участі батьків у вихованні дітей, позбавлення батьківських прав та питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів стосовно 18 дітей громади.
У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли до служби у справах дітей Вільнянської міської ради. Члени комісії, брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
Члени комісії, вивчивши матеріали справ, заслухавши заявників, прийняли відповідні рішення.