Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 11.04.2024 11:05

11 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, на порядок денний якого було винесено 43 питання.

Членами виконавчого комітету заслухано інформацію про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 1 квартал 2024 року, затверджено Положення про платні медичні послуги та Переліку тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради, також прийнято рішення про посилення заходів щодо пожежної безпеки в лісових масивах і сільськогосподарських угіддях на території Вільнянської міської територіальної громади у 2024 році.

У зв’язку з кадровими змінами внесено зміни до ряду дорадчих органів виконавчого комітету Вільнянської міської ради.

Не залишились поза увагу й інші актуальні питання галузей житлово-комунального господарства, соціального захисту, а також захисту майнових прав неповнолітніх.

Усі питання порядку денного були розглянуті. Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.