ГО «Проліска» піклується про соціальний захист населення

Дата: 11.04.2024 13:01

До Вільнянської міської ради завітала робоча група ГО «Проліска» з моніторинговою місією потреб громади.

Гуманітарна місія «Проліска» регулярно працює над тим, щоб допомогти місцевим мешканцям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Під час зустрічі з секретарем міської ради Світланою Шраменко обговорено поточний стан та можливі шляхи вдосконалення надання адміністративних, фінансових, медичних і соціальних послуг вразливим категоріям населення з віддалених населених пунктів громади.

Зокрема, мова йшла про реалізацію проєкту UHF «Транспортування людей до послуг, послуг дo людей та евакуація». Проаналізували ефективність діючих та можливість організації додаткових маршрутів курсування безкоштовного соціального автобусу.

Дякуємо благодійникам за небайдужість та надання допомоги нужденним, адже взаємна підтримка - це найцінніше, що в нас є!