Ринок праці Запорізької області

Дата: 11.04.2024 13:59

Протягом січня-березня 2024 року 12,5 тисячі громадян отримували послуги Запорізької обласної служби зайнятості, з-поміж них – 10,4 тисячі зареєстрованих безробітних.

«За сприяння служби зайнятості протягом січня-березня 2024 року 719 осіб знайшли роботу, серед них 232 громадянина з числа внутрішньо переміщених осіб.

Видано 1137 направлень на роботу для виконання суспільно корисних робот в умовах воєнного стану.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 50 безробітних.

Для підтримання конкурентоспроможності окремих категорій громадян видано ваучери на перепідготовку, підвищення кваліфікації 55 особам. З них отримали ваучер на навчання 20 громадян з числа внутрішньо переміщених», – інформує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Станом на 1 квітня 2024 року в центрах зайнятості Запорізької області на обліку перебувало 10,5 тис. осіб, в тому числі 8,9 тис. зареєстрованих безробітних.

Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Запорізької області на 1 квітня 2024 року становила 809 одиниць.

На 1 вакансію в середньому претендувало 13 осіб.

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або у нашому Телеграм