Програма підтримки сільського господарства України

Дата: 11.04.2024 14:48

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, розпочала Програму підтримки сільського господарства України.

Мета цієї програми - це допомога у відновленні сільськогосподарської діяльності та подоланні наслідків війни постраждалим місцевим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну, а також фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством.

Програма реалізовується на території Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей за двома напрямкам підтримки, та на території Дніпропетровської області, виключно за напрямком Фінансової допомоги малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства (за винятком районів, де тривають активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення бізнес-діяльності) спільно з партнерськими організаціями:

Громадською організацією «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» (Донецька область);

Громадською Організацією «Рада жінок-фермерок» (Запорізька та Дніпропетровська області);

Благодійною організацією Благодійний фонд «ЛАСКА» (Миколаївська та Херсонська області);

Сільськогосподарським кооперативом «Зерновий» (Харківська область).

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням https://uasp.mercycorps.org/