Акція "Подаруємо Великдень захисникам!"

Дата: 16.04.2024 10:55

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, НАШІ ЧИТАЧІ ТА УЧАСНИКИ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ!
Запрошуємо Вас до участі в обласній акції "Подаруємо Великдень захисникам!", яка проводиться з метою допомоги нашим захисникам та захисницям, щоб створити для них атмосферу великого й світлого свята.
Акція передбачає збір ВЕЛИКОДНІХ СМАКОЛИКІВ ТА СОЛОДОЩІВ тривалого зберігання у герметичному фабричному пакуванні (НЕ домашнього виробництва), а також ЗАСОБІВ ГІГІЄНИ, ОКОПНИХ СВІЧОК, РОЗПАЛЮВАЧІВ ТА ШКАРПЕТОК.
Збір проводиться в Вільнянському центрі культури та дозвілля до 26 квітня 2024 року за адресою: місто Вільнянськ, вул. Козацька, 6. Телефон для довідок 0664157797 - Світлана.
Долучайтеся до акції і нехай наші військові відчують підтримку українського народу!

Вільнянський центр культури та дозвілля