Запоріжжя долучається до загальнонаціонального проєкту з підтримки сімейного патронату

Дата: 16.04.2024 11:05

Стартував загальнонаціональний проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», направлений на популяризацію патронатного виховання. До нього долучилася й Запорізька область.

Патронат – це вид опіки, коли дітей тимчасово влаштовують не до закладів, а в сім’ї професійних вихователів. Там вони перебувають, поки їх батьки долають скруту або на час пошуку нової родини.

Як зазначає керівниця служби у справах дітей ЗОДА Антоніна Матвєєва, в програмі приймають участь 184 громади України, в тому числі й прифронтова – Запорізька.

Залучені громади отримуватимуть всебічну підтримку від партнерів до липня 2025 року, що дозволить покращити надання послуг та підвищити кваліфікацію нових патронатних сімей.