Робоча зустріч

Дата: 23.04.2024 16:51

Інтегрований центр комплексної підтримки Brave&Safe (в рамках спільного проєкту @healthright_international та @fhi360) та Вільнянська міська рада провели роботу зустріч з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН) та домашнього насильства (ДН).

Насильство сьогодні розглядається як злочин та порушення прав людини, явище, з яким необхідно боротися та попереджати всіма можливими способами.

Так, на спільній зустрічі 23 квітня 2024 р. з предстпвниками Вільнянської міської ради були розглянуті такі питання:

-  сумісні виїзди зі спеціалістами Інтегрованого центру Brave&Safe до родин, члени яких постраждали від ГЗН та ДН;

- спільні заходи для попередження ГЗН та ДН;

- залучення спеціалістів центру до психосоціальної роботи з постраждалими особами.

Працюємо далі разом на благо рідної громади! Все буде Україна!