Не стало захисника України -Тарасова Дмитра Миколайовича

Дата: 29.04.2024 08:00

24.04.2024 р.не стало нашого односельця,Захисника України -Тарасова Дмитра Миколайовича.Дмитро народився 19.07.1980 року у м.Запоріжжя,де навчався і проживав до 2012 року.У 2013 році одружився і переїхав до села Новогупалівка, де жив і працював. 06.01.2023 року пішов захищати Україну від ворога у складі 53 ОМБр імені князя Володимира Мономаха,спеціальність водій-електрик,був тяжко поранений.Після поранення проходив службу при Ізюмському ТЦКСП.
Добрий, світлий спомин про  захисника нашої Батьківщини назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.
Сумуємо разом з родиною, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Вісник старости (Новогупалівка,Козаківське,Якимівське,Аграфенівка)