П'ятдесята (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 01.05.2024 15:12

Про скликання п’ятдесятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання

Порядок денний п’ятдесятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.12.2023 №1 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами та доповненнями).

Про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода Вільнянської міської територіальної громади на 2024 рік», затвердженої рішенням міської ради від 23.11.2023 №15 (зі змінами).

Про умови оплати праці міського голови Мусієнко Н.О. на 2024 рік.

Про безоплатну передачу з балансу закладу дошкільної освіти «Ясла- садок № 6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради на баланс виконавчого комітету Вільнянської міської ради окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності - автомобіля ГАЗ 2705, 2008 року випуску, реєстраційний номер АР5796ВЕ.

Про безоплатну передачу автомобіля ГАЗ 2705 у державну власність військовій частині А7278 через військову частину А7038 Збройних сил України з комунальної власності Вільнянської міської ради

Про дострокове припинення повноважень депутата Вільнянської міської ради восьмого скликання Дона Михайла Яковича.