Інформація від Жнива Перемоги - Victory Harvest

Дата: 03.05.2024 10:20

❗️Оголошуємо старт прийому звернень на нову техніку❗️

Реалізація даного етапу проекту здійснюється шляхом надання нашим фондом аграрним підприємствам в тимчасове безоплатне користування наступної сільськогосподарської техніки:

✔️ Трактори JOHN DEERE 6195М;
✔️ Обприскувачі JOHN DEERE M732 24m.

Учасниками програми можуть стати малі та середні аграрії будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у обробці полів ЗЗР за допомогою причіпних обприскувачів та сукупний обсяг землі, що перебуває в обробітку яких, становить:
🔺 до 1500 га для господарств Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської та Київської областей, сільськогосподарська техніка яких знищена/викрадена/постраждала внаслідок бойових дій;
🔺 до 1000 га для решти господарств з інших регіонів України.

Благодійна допомога, отримана від Благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.
Сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.

Для отримання благодійної допомоги необхідно подати звернення з комплектом документів через CRM-систему за посиланням: