Світла пам’ять!

Дата: 03.05.2024 13:25

4 травня згадуємо нашого захисника - Сірого Андрія Павловича, саме цього дня йому б виповнилося 48 років та не судилося!
      З початку війни Андрій став на захист Батьківщини. Життя Сірого Андрія обірвалося 3 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Мала Токмачка, виконуючи бойове завдання (під час обстрілу СПГ).
      Життя справжнього патріота, надзвичайної та світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський та військовий обов’язок, виявив стійкість та мужність у цій безжальній боротьбі обірвалося 03 серпня. Сірий Андрій Павлович - сержант, командир відділення другого взводу оперативного призначення військової частини 3029 Національної гвардії України. Світла пам’ять захиснику!