Великодній кошик  для ЗСУ від ЦДЮРД

Дата: 06.05.2024 08:00

Вихованці групи вищого рівня Народного художнього колективу театр- студії БЕМС (за підтримки начальника відділу освіти та культури Вільнянської міської ради Лариси Ганової) мали велику честь вручити Великодній кошик  для ЗСУ (зібраний  адміністрацією, педагогами, вихованцями, тех.персоналом ЦДЮРД (директор Оксана Савченко) воїнам 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.
        Впродовж години, що пролетіла як хвилина, діти задавали багато запитань: "Чи не ослабла підтримка з тилу?", "Де знаходити ресурс для життя?", говорили про зв'язок історії та сьогодення, обговорили до сліз наболілі питання. Діти надихнутися словами про те, що хлопці пам'ятають  потужний концерт у вересні  у їхньому виконанні, дівчата, чиї батьки на фронті у обіймах мужніх воїнів відчули тепло татового плеча.
         Ми розповіли про усіх наших гуртківців, що збирали подарунки. Хлопці з  захопленням переглядали писанки, виготовлені педагогами Іриною Кузьменко, Оксаною Орловою, Оленою Дробоног, з цікавістю читали листівки від дітей.
         Представниками 128 бригади було вручено Подяку ЦДЮРД ВМР (дир. Оксані Савченко) та керівнику Народного художнього колективу театр- студії БЕМС Світлані Демиденко.
         Це найдорожчі Подяки  та найважливіший день за останній час.
Слава Україні! Героям Слава!
Повертайтеся живими!

Центр дитячо-юнацького розвитку та дозвілля