з Днем матері

Дата: 12.05.2024 08:29

Дорогі наші матері, бабусі, жінки!
     Прийміть щирі  вітання з прекрасним весняним святом – Днем Матері!
Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.
     Від усієї душі вітаю  наших дорогих  Матерів зі  святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, дочок, чоловіків та братів, а від Бога - благословення! Зичу Вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам та правнукам! Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру, довгожданої Перемоги та злагоди у Ваші оселі!

З повагою,
міський голова