У Вільнянському відділі Запорізької філії Запорізького ОЦЗ відбувся черговий інформаційний захід за участю мобільної бригади благодійного фонду «Схід-SOS»

Дата: 14.05.2024 15:54

14 травня 2024 року у Вільнянському відділі Запорізької філії Запорізького ОЦЗ відбувся черговий інформаційний захід за участю мобільної бригади благодійного фонду «Схід-SOS».
Захід був організований для внутрішньо переміщених осіб та всіх зацікавлених, щоб надати їм актуальну інформацію та підтримку в різних сферах життя.
Учасники мали змогу відвідати інформаційні сесії з юридичної, соціальної та психологічної тематики, а саме:
•  Правова допомога та консультації щодо:
•  отримання статусу ВПО;
•  призначення соціальних виплат та пенсій;
•  підготовки до отримання компенсації за зруйноване або пошкоджене житло;
•  отримання свідоцтва про народження або смерть на тимчасово окупованій території;
•  питань трудових відносин (звільнення, затримання зарплати, облік у центрі зайнятості).
•  «Як правильно та ефективно використовувати сучасні цифрові державні сервіси», сесія проведена соціальною працівницею;
•  «Стратегії протидії стресу та домашньому насиллю», проведена психологинею.
Також присутнім були представлені можливості отримання ваучерів на навчання та грантів на започаткування розвиток власного бізнесу, інших програм підтримки.
Дякуємо всім учасникам та партнерам за активну участь і плідну співпрацю! Спільними зусиллями ми допомагаємо нашим громадянам отримувати необхідну підтримку та знання для кращого майбутнього.