Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Онлайн зустріч щодо напрацювань підготовки  Плану відновлення та розвитку Вільнянської громади на 2024-2026 роки

Дата: 17.05.2024 13:48

17 травня відбулась планова онлайн зустріч представників робочої групи Вільнянської МТГ з громадською організацією "Всеукраїнське громадське об'єднання "Інститут Республіка" щодо напрацювань підготовки Плану відновлення та розвитку Вільнянської громади на 2024-2026 роки. Обговорювали питання та проблеми розвитку плану відновлення. До Плану входять проєкти регіонального (місцевого) розвитку з таких об’єктів: відновлення житлового фонду ; об'єкти соціальної інфраструктури ; об'єкти житлово-комунального господарства; енергетична інфраструктура; дорожньо-транспортна інфраструктура; інші проєкти. Працюємо на Перемогу!