Комісії працюють

Дата: 20.05.2024 16:48

20 травня відбулися засідання постійних комісій Вільнянської міської ради. Члени комісій заслухали 37 питань, які  винесені на 51 сесію Вільнянської міської ради.  Депутати розглянули підготовлені до сесії документи, внесли свої пропозиції та зауваження до даних питань. З основних питань, що були розглянуті: звіти керівників комунальних установ за 2023 рік, звіти голів постійних депутатських комісій, бюджетні та земельні питання,  заснування щорічної премії кращим педагогічним працівникам закладів освіти громади, затвердження положення про персональні премії  в галузі освіти для обдарованої та талановитої учнівської молоді громади та інші не менш важливі питання.

Були внесені пропозиції щодо включення деяких питань до пакетного голосування. Комісії працювали під час повітряних тривог. Всі питання вивчені та розглянуті.