ТЕРМІНОВО ДО 21 ТРАВНЯ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ПРО РОЗВИТОК ТА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАДИ! ЦЕ НАШЕ З ВАМИ МАЙБУТНЄ!

Дата: 21.05.2024 10:06

Шановні мешканці Вільнянської міської територіальної громади!

З метою забезпечення напрацювань, щодо підготовки розробки Плану відновлення та розвитку Вільнянської МТГ, ми проводимо опитування стосовно найбільш пріоритетних, на вашу думку, напрямків розвитку громади.
🏫 Яким би ви хотіли бачити громаду в майбутньому? Що варто покращити, а що вже є гордістю громади? Можливо, ви маєте актуальні ідеї та пропозиції? Ваш голос є важливим, ваша думка буде почутою.
🙌 10 хвилин вашого часу на опитування - і ваші відповіді допоможуть нам зрозуміти, які зміни в громаді необхідні. Долучайтеся до опитування за посиланням:

! Проєкт впроваджується Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” від Інституту “Республіка” і реалізується в рамках проєкту «Формування місцевого бачення відновлення України» та підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування, наданим Національним Фондом Підтримки Демократії (NED). ГО "Інститут "Республіка" несе відповідальність за зміст публікації, але вона не обов’язково відображає погляди NED чи уряду США».