⚠️УВАГА! 21 ТРАВНЯ З 08:00 ДО 20:00 ДІЯТИМУТЬ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ

Дата: 21.05.2024 10:07

⚠️УВАГА! 21 ТРАВНЯ З 08:00 ДО 20:00 ДІЯТИМУТЬ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ
🔸Через нестачу електроенергії в Об’єднаній енергосистемі після російських атак на українські енергооб’єкти НЕК «Укренерго» встановлено ліміти енергоспоживання для Запорізької області на 21 травня.
‼️У зв’язку із цим завтра ⏰із 08:00 до 20:00 ми змушені застосувати графіки погодинних відключень електроенергії для побутових та юридичних споживачів.
💡Відключення почнуться із Четвертої черги. Тривалість відключення для кожної з черг – 4 години:
🔸08:00 – 12:00 – Четверта черга
🔸12:00 – 16:00 – П’ята черга
🔸16:00 – 20:00 – Шоста черга
Перша, друга та третя черга участі у графіках погодинних відключень завтра, 21 травня, не беруть.
✅Перелік адрес кожної з черг за територіями обслуговування – за посиланнями нижче:

✅Перелік адрес кожної з черг за територіями обслуговування на нашому телеграм-каналі за посиланням: https://t.me/Zaporizhzhyaoblenergo_news/616