Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Міський голова Вільнянської МТГ Наталя Мусієнко разом з рідними загиблих дітей в громаді взяли участь у заході, який присвячений Дню вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 11:52

‼️ 19 дітей у Запорізькій області загинули від обстрілів, десятки - незаконно депортовані на територію росії, понад сотню - поранені, тисячі - втратили дім, - зазначив очільник області Іван Федоров.

Всі вони мріяли про майбутнє, сповнене радості, сміху та щастя. Але російська агресія зруйнувала мрії та долі українських дітей.

Ми ніколи не забудемо маленьких українців, які стали жертвами російської агресії. І зробимо все, щоб притягнути до відповідальності винних у їхніх смертях.

🇺🇦 Захищаючи наших дітей, ми захищаємо наше майбутнє, - Іван Федоров.