Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна-мрія!»
Читачка Вільнянської бібліотеки для дітей Катерина Проданчук здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Україна-мрія!» в категорії «Вироби декоративно-прикладного мистецтва» серед дітей 14-18 років.
На розгляд журі у першому турі надійшло близько 3000 робіт від майже 5000 дітей, з яких на фінальному етапі обрали 35 призерів та переможців. 31 травня в Національній бібліотеці України для дітей з нагоди святкування Міжнародного дня захисту відбулось нагородження 13 переможців конкурсу та 22 призерів.
По завершенні урочистої церемонії нагородження всі фіналісти взяли участь у квест-екскурсії бібліотекою, познайомилися із унікальними інтер’єрами головної дитячої бібліотеки країни, її цікавинками та сучасними креативними бібліотекарями.
Вільнянська Централізована Бібліотечна Система