Свято обдарованої молоді «У кожній дитині сонце»

Дата: 07.06.2024 11:20

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене ласкою, любов’ю, турботою.
  06 червня з метою підтримки обдарованої учнівської молоді, стимулювання учнівської активності відбулося традиційне нагородження учнів за участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах.
     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які боролися і загинули за наше майбутнє, не винних дітей, мирних українців та всіх наших співвітчизників!
      Щирі слова привітань для юних обдарувань прозвучали від начальника відділу освіти та культури Вільнянської міської ради Запорізької області Ганової Лариси Павлівни, директора ліцею «Потенціал» Шпунер Ірини Петрівни.
   Сьогоднішній захід – це справжнє свято інтелекту й творчості. Це своєрідний підсумок роботи вчителів, батьків, а перш за все –  навчання учнів протягом навчального року. Під час концертної програми юні вихованці вкотре дивували присутніх своїми талантами.
Пишаймося, що ліцей має потужний потенціал!
Дякуємо вчителям, які підготували учнів!
Бажаємо подальших успіхів!

Ліцей "Потенціал"