У Вільнянську проведено рейд місцями стихійної торгівлі
7 червня представниками Держпродспоживслужби, Вільнянської міської ради та поліцейським офіцером громади проводився рейд з метою виявлення та ліквідації осередків несанкціонованої торгівлі, проведена санітарно-роз’яснювальна робота по профілактиці харчових отруєнь та ботулізму із врученням пам’яток.
Зазначена проблема тривалий час залишається актуальною для нашого міста. Приватні особи реалізують продукцію у невстановлених місцях, із землі або з транспорту, без відповідних дозвільних документів. У зв’язку з цим неможливо встановити виробника продукції, умови її зберігання і транспортування, термін придатності. Найчастіше місця стихійної торгівлі влаштовуються у місцях масового перебування людей. Було вручено попередження про несанкціоновану торгівлю та дані роз’яснення згідно законодавства України.
Розпорядженням Вільнянського міського голови від 6 червня 2024 року було створено робочу групу з ліквідації незаконної торгівлі на території вільнянської МТГ. Тому рейди з виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі триватимуть й надалі.