ПАМ’ЯТАЄМО

Дата: 14.06.2024 15:24

16 червня згадуємо нашого загиблого захисника Віталія Пушняка. Народився Пушняк Віталій Костянтинович у Запоріжжі 8 жовтня 1998 року. Виріс та все життя Віталій прожив у рідному серцю Вільнянську. У 2014 році закінчив 9 класів гімназії «Світоч» і вступив до Вільнянського професійного ліцею, який закінчив у 2017 році за спеціальністю слюсар. Потім вступив до Вінницького професійного училища на пожежника, після закінчення якого пішов служити у 2020 році за контрактом на військовому полігоні «Близнюки».
       З початком війни Віталій Пушняк був призваний Запорізьким обласним військовим комісаріатом до 53-ьої окремої механізованої бригади імені  князя Володимира Мономаха пожежним пожежної обслуги роти забезпечення продовольством, речовим та військово-технічним майном батальйону матеріального забезпечення військової частини А0536. Солдат Віталій отримав поранення 8 травня поблизу села Тоненьке Донецької області під час виконання військового обов’язку по захисту Батьківщини та її територіальної цілісності від ворожого обстрілу. Лікарі в Національному інституті хірургії та трансплантології імені Шалімова боролися за життя Віталія більше місяця та не судилося, в ніч на 16 червня 2023 року молодого захисника не стало від травм, несумісних з життям. Світла пам’ять тобі, Віталію!